Te elképzeled, mi megvalósítjuk. 

A jó weboldal titka  / szerintünk /

A weboldal egy információ forrás, tájékoztat és reklámoz, nem fehér vagy fekete. Ha a látogató minden információt megtalál gyorsan és problémamentesen, akkor jó úton járunk. Kapjon választ a megfogalmazott kérdéseire. Ezért a weboldalnak hiteles adatokat kell közölnie, megfelelő kinézetbe csomagolva. Ez az első találkozás, itt kínálod meg elöszőr szolgáltatásoddal, ne érezze azt, hogy szart kapott.


PC vagy Mobil?

                                                                     Mindkettő

Ne köss kompromisszumot! Reszponzív, mobilbarát weboldalt-webáruházat készítünk, amely megfelel mind a Google, mind a felhasználók igényeinek, desktop-on, tableten, mobilon is megfelelően megjeleníthető és használható.         

Website rendszerek

Legfőképp WordPress alapú weboldalakkal dolgozunk, de más motorral működőket is létrehozunk / Webnode, Joomla, Magenta stb /. Ez attól függ, hogy az adott alap mennyire illeszkedik a megrendelő profiljába, természetesen az ár-érték arány is döntő szempont. Mi tényleg azt akarjuk, hogy mindenki jól járjon. Szeretjük a munkánkat, imádunk alkotni, de pénzért dolgozunk. Ha jól és kedvező áron csináljuk, visszajössz.

Weboldal készítése

Én is megtudom csinálni, mert szeretném a költségeimet alacsonyan tartani? A válaszunk igen. De mérlegelned kell, mennyit ér az időd? Rendelkezel-e a szerkesztéshez és teszteléshez szükséges programokkal, és jártassággal, valamint kreatív szemlélettel. Itt jön elő az örökérvényű mondás: egyedül nem, vagy csak nehezen megy. Példaként említeném: első webáruházunk létrehozása 40 napig tartott. 400 termékkel, termékleírással, Magyar, Német, Lengyel, Román, Szlovák nyelvvel, SEO beállítással, belső linkekkel, valamint kis és nagy bannerekkel. Napi 10-12 óra munkával. Ma már ez lényegesen gyorsabb. Szóval te döntessz.

                                                      Döntöttél, velünk tartassz!  Mi a további lépés?                                                                                                                                                                                                                                1. Felveszed velünk a kapcsolatot, mert a segítségedre mindenképp szükségünk van. Legfőképp, legyen elképzelésed mit szeretnél! Nekünk kell egy kiinduló pont, ahonnan kezdjük a munkát.                              2. Kötünk egy megállapodást, mely formába önti együttműködésünket. Alkalmaként kérhetünk be előleget, tárhely, domain név költségeire. Ezek a te tulajdonaid lesznek, míg igényt tartasz rá. Éves előfizetési díjai vannak. Nem jelentős tétel.                                                                                                           3. Folyamatosan tájékoztatunk, hogy áll a project. Ez lehet telefonon, e-mail-ben. Zaklatni nem fogunk, de a kapcsolattartás szükséges.                                                                                                                               4. Átadáskor megkapod a "kulcsokat", hogy utána te is tudjad szerkeszteni. Honlaptól függően érdemes havonta, max kéthavonta frissíteni, ugyanis ez jelenti, hogy a cég él és virul.
 

Választható website

Egyoldalas weboldal.

Minden a főoldalon, témakörökben található. Nincsenek aloldalak /linkek/.

Előny: tökéletes a céged bemutatására vagy szolgáltatásaid ajánlására. Látványos megjelenés, személyre szabott funkciókkal.

Website.

Összetettebb weboldal, mint ez is, ahol szükség van több aloldalra, a bővebb információk megjelenítésére.

Előny: részletesen tudod bemutatni cégedet, szolgáltatásodat, illetve több információt tudsz megosztani a látogatókkal. Hatékony és gyorsan megvalósítható látványos oldalakkal, bevételt generálhatsz.

Webáruház.

Ha nem tudod mi az, ne is kezdj bele.

Előny: ha terméket értékesítesz fizikai üzletben, akkor szinte kötelező. Növeli a bevételedet és a legolcsóbb reklám lehetőség.

      Kezdjünk neki...

Weboldal javítása, átalakítása

  • Valamennyi aloldal (és főoldal) felépítésének felmérése
  • Ügyféllel való pontosítás
  • Menürendszer megtervezése, átalakítása
  • Az ügyféltől kapott tartalom (szövegek+képek) szerkesztése, új elemek készítése és feltöltése az oldalra


  • Belső linkek és navigációs útvonalak kialakítása, átirányítása a honlapon
  • Videók elhelyezése a weboldalon (saját készítéssel vagy beágyazással youtube-ról)
  • Google térkép beágyazás amennyiben lehetséges (telephely, iroda stb.)
  • Weboldal bemutatása az ügyfélnek, megfelelőség esetén publikálása.

Tovább...

  • Google Analytics webanalitika rendszer bekötése és pontos méréseinek a beállítása, hogy folyamatosan nyomon követhessük a látogatottságot és a felhasználók viselkedését az oldalon.
  • - Google Analytics, célkonverziók, esemény mérések, cél mérések, remarketing listák létrehozása, ezek azok a beállítások, amik egy sikeres weboldal és ahhoz kapcsolódó kampányok elengedhetetlen előkészületeit foglalják magukba
  • Amennyiben van egy régi weboldal, abban az esetben korábbi weboldal url-jeinek átirányítása a megfelelő új url-ekre
  • Valamennyi aloldal (és főoldal) felépítésének megtervezése
  • Menürendszer megtervezése, ügyféllel való pontosítás
  • Az ügyféltől kapott tartalom (szövegek+képek) szerkesztése, új elemek készítése és feltöltése az oldalra
  • Belső linkek és navigációs útvonalak kialakítása a honlapon
  • Videók elhelyezése a weboldalon (saját készítéssel, kapott vagy beágyazás youtube-ról)
  • Google térkép beágyazás a kapcsolat menüpontban (telephely, iroda stb.)
  • Weboldal bemutatása az ügyfélnek, megfelelőség esetén publikálása

Weboldal készítése

  • Egy strukturájában is átgondolt weboldal elkészítése egy alap kulcsszókutatással és versenytárs elemzéssel kezdődik
  • - Alap kulcsszókutatás - amit első körben menük, illetve a meta megírásában tudunk felhasználni, később a hirdetési kulcsszavaknál is hasznát tudjuk venni
  • - Versenytárselemzés (2-3 versenytárs lekutatása)



Webáruház

A webáruház készítése nagyon bonyolult folyamat, amely számos döntést, tervezést és fejlesztési feladatot igényel. Az alábbiakban határozzuk meg főbb szempontjainkat a webáruház elkészítéséhez:

  1. Célok meghatározása: Meghatározzuk, hogy milyen célokat szeretnél elérni a webáruházzal, például online jelenlét, nagyobb árbevétel, nagyobb forgalom stb.

  2. Piackutatás: Tanulmányozzuk a versenytársakat és a piaci trendeket, hogy megtudjuk, milyen funkciókkal kell rendelkeznie a webáruháznak, hogy sikeres legyen.

  3. Funkcionalitás tervezése:  Meghatározzuk, milyen funkciókra lesz szükség a webáruházban, például kosár kezelése, fizetési opciók, szállítási lehetőségek stb.

  4. Dizájn tervezése: Terveket készítünk  a webáruház dizájnjához, amely egyszerűnek, intuitívnak és felhasználóbarátnak kell lennie.

  5. Fejlesztés: Az előző lépések felhasználásával kezdjük meg a webáruház fejlesztését, amely lehetővé teszi az alap áruház létrehozását, és a további kialakítást.

  6. Tesztelés és hibajavítás: Teszteljük a webáruházat, hogy megtudjuk, helyesen működik-e, és a felmerülő hibákat kijavítjuk.

  7. Nyilvános bevezetés: Miután ellenőriztük a webáruházat, nyilvánosan is bevezethető, hogy elkezdje fogadni a vásárlókat.